Pelikan Plast Co. Pelikan Plast Co. Pelikan Plast Co. Pelikan Plast Co. شرکت پلیکان پلاستیک شرکت پلیکان پلاستیک شرکت پلیکان پلاستیک
زبان انگلیسی چک کردن پست الکترونیکی ارسال ایمیل صفحه اصلی اضافه نمودن به لیست سایتها
فرم سفارش تماس با ما گواهینامه ها محصولات درباره ما صفحه اصلی
درباره شرکت پلیکان پلاست
 
این واحد تولیدی در سال 1358 با نام شرکت امیدوار با هدف ایجاد واحدی کاملا تخصصی جهت صنایع داخلی, فعالیت خود را در زمینه تولید مصنوعات پلاستیکی بادی و تزریقی آغاز نموده و افتخار دارد که جزء پیشگامان تولید کنندگان پلاستیک بادی ( Blow Moulding ) با آخرین تکنولوژی موجود در زمان خود بوده است.
 
در سال 1362 موفق به اخذ کارت شناسایی از سازمان صنایع استان تهران گردید و در سال 1386 نام خود را به شرکت پلیکان پلاست پارسا تغییر داده و همزمان با دریافت پروانه بهره برداری از سازمان صنایع استان تهران , به محل فعالیت فعلی خود واقع در شهرک صنعتی نصیرآباد منتقل شده تا بتواند در راستای شعار " تولید - کیفیت " خدمات مطلوبتری را با توجه به درخواست مشتریان که بالاترین مقام را در این سازمان دارند ارایه نماید .
 
این شرکت با توجه به دارا بودن زیر مجموعه های مختلفی شامل واحد قالب سازی، واحد R&D، واحد تولید مواد گرانول، آزمایشگاه، چاپ و . . . توانسته است با پشتوانه ی 30 سال تجربه ، رضایت مشتریان را جلب نموده و بخشی از نیاز بازار بسته بندی را تامین نماید.
 
سایت شرکت همواره به روز بوده تا مشتریان از آخرین محصولات مطلع باشند.